sobota, 3 lutego 2018

Wtorek

Zapoznawaliśmy się z naszymi firmami. Z Martą jestem w Megabarcelos. Jest to sklep połączony z serwisem. Na lunch chodzimy o 13:00 do pobliskiej restauracji.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Sobota - powrót do domu

Do 11 mieliśmy czas na spakowanie naszych walizek, później ostatni lunch na kampusie i odjazd na lotnisko do Porto. Około 12 w nocy byłam ju...