sobota, 3 lutego 2018

Poniedziałek

W poniedziałek zapoznawaliśmy się z opiekunami, kampusem, topografią Barcelos. Kampus jest bardzo duży. Z Martą mamy mały domek z łazienką. Na śniadanie, lunch i obiadokolacje chodzimy do stołówki na super pyszne jedzenie :)





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Sobota - powrót do domu

Do 11 mieliśmy czas na spakowanie naszych walizek, później ostatni lunch na kampusie i odjazd na lotnisko do Porto. Około 12 w nocy byłam ju...