sobota, 3 lutego 2018

Wylot

28.01.2018 o godzinie 16:00 była zbiórka na BP. Podjechał po nas busik i wyruszyliśmy do Warszawy na lotnisko. Podróż minęła całkiem sprawnie tak samo jak odprawa i lot. Na miejscu w Barcelos byliśmy około 2 w nocy.






Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Sobota - powrót do domu

Do 11 mieliśmy czas na spakowanie naszych walizek, później ostatni lunch na kampusie i odjazd na lotnisko do Porto. Około 12 w nocy byłam ju...